Asayiş

KIRIKKALE POLİSİ KUŞ UÇURTMUYOR!

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de polis ekipleri kentin çeşitli noktalarında geniş çaplı asayiş, trafik ve narkotik uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada, 2151 şahıs ve 173 araç sorgulandı.

HABER: TAHİR ERDEM

 

24 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği uygulamada, asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilerek yakalanan 121 şüpheliden, 1 şüpheli çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı. 120 şüpheli ise serbest bırakıldı. Çeşitli suçlardan aranan 24 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapıldı, 7 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatıldı. Ekiplerce yapılan çalışmalarda 2151 şahıs ve 173 araç sorgulandı, ayrıca 7 adet ruhsatsız tabanca, 529 adet fişek ele geçirildi. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, yaptıkları açıklamada suç ve suçlularla mücadelelerinin kesintisiz devam edeceğini vurguladılar. Kentin güvenliğini sağlamak ve halkın huzurunu temin etmek için benzeri operasyonların devam edeceği belirtildi.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu