ManşetSon Dakika

Kırıkkale Susuz Kaldı

Kırıkkale’de Yenimahalle Toki’nin civarında patlayan ana su borusu vatandaşları telaşlandırdı. Şuanda Kırıkkale’ye depolardaki su verilerken depolardaki suyun akşam saatlerine kadar idare etmesi bekleniyor. Borunun büyüklüğü 1600’lük olduğu belirtilirken Kırıkkale’ye suyun en az 2 gün verilemeyeceği gelen haberler arasında. Kırıkkale Belediye ekipleri olaya ilk müdahaleyi gerçekleştirirken 4kepçenin şuanda çalıştığı ifade edildi.
Kırıkkale Belediyesinden de bir açıklama geldi. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Şehrimizin su ihtiyacını karşılayan Ana hattaki arıza nedeniyle şehrimizde bi miktar su kesintisi olabilir. Vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olması ilanen duyurulur.”dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
VatandaşBerat71tarafsız Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Vatandaş
Ziyaretçi
Vatandaş

Rezil başkan rezil başkan rezil baskan

Berat71
Ziyaretçi
Berat71

Eleştiri yapmayan millet koyun sürüsünden farkı olmaz derler. Belediye nin çok büyük sorumsuzluğu ve ilgisizliğinin neticesinde kış günü susuz kalmak mecburiyetinde değiliz. koskoca Kırıkkale belediyesi alternetif yolları bunca yıldır belirlemeksen acizmi.Herkesin kapısında 3 tonluk su deposu yok. neden Kırıkkale’nin acil durumlarda kullanması için deposu yok çokmu zor bunu yapmak.Anca yeni mahalle çallıözün kaldırımlarını kilit parkelerini sök tak 1 sene sonra tekrar sök tak.Belediye Başkanı 2 gün kepçeler çalışırken beklese bizene beklemese; Geçen yıl aynı sorun oldu Ders alınmadığı burdan belli bu
yorumada başkanın yalakaları zıplamasın. Gece eksi soğuyor su geldiğinde kova evin su tesisatınızı donunca yenileyeceğiz.

tarafsız
Ziyaretçi
tarafsız

Yönetemiyorsan git kardeşim istifa et ayrıca yeni bir boru hat döşemeyiz demişsin o kadar nüfus oranında para geliyor nasıl döşeyemezsin biri çalışırken ek bir boruyla yeni bir hat döşensin bu kadar zor olmamalı

Başa dön tuşu
Kapalı