Asayiş

KIRIKKALE’DE ASAYİŞ UYGULAMASI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de polis ekipleri kentin çeşitli noktalarında geniş çaplı asayiş, trafik ve narkotik uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada, 2 bin 775 şahıs ve 104 araç sorgulandı.

HABER: YAKUP ÖZCAN

23 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği uygulamada, asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilerek yakalanan 138 şüpheliden, 1 şüpheli çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı. 137 şüpheli ise serbest bırakıldı. Çeşitli suçlardan aranan 23 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapıldı, 12 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatıldı. Ekiplerce yapılan çalışmalarda 2 bin 775 şahıs ve 104 araç sorgulandı, ayrıca 8 adet ruhsatsız tabanca, 179 adet fişek, 47 adet uyuşturucu hap, 26 adet elektronik sigara, 1 adet muşta bıçak ele geçirildi. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, yaptıkları açıklamada suç ve suçlularla mücadelelerinin kesintisiz devam edeceğini vurguladılar. Kentin güvenliğini sağlamak ve halkın huzurunu temin etmek için benzeri operasyonların devam edeceği belirtildi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu