Asayiş

KIRIKKALE’DE ASAYİŞ UYGULAMASI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de polis ekipleri kentin çeşitli noktalarında geniş çaplı asayiş, trafik ve narkotik uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada, 3 bin 46 şahıs ve 163 araç sorgulandı.

HABER: TAHİR ERDEM

 

17 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği uygulamada, asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilerek yakalanan 151 şüpheliden, 1 şüpheli çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı. 150 şüpheli ise serbest bırakıldı. Çeşitli suçlardan aranan 17 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapıldı, 15 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatıldı. Ekiplerce yapılan çalışmalarda 3 bin 46 şahıs ve 163 araç sorgulandı, ayrıca 3 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek ve 32 adet fişek ele geçirildi. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, yaptıkları açıklamada suç ve suçlularla mücadelelerinin kesintisiz devam edeceğini vurguladılar. Kentin güvenliğini sağlamak ve halkın huzurunu temin etmek için benzeri operasyonların devam edeceği belirtildi.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu