Eğitim

Kırıkkale’de dereceye giren öğrencilere ödül

Kırıkkale İl Müftülüğünce düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye girenler öğrenciler ödüllendirildi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale İl Müftülüğünce düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye girenler öğrenciler ödüllendirildi.

EZBERE ŞİİR OKUMA

Kırıkkale İl Müftülüğünce “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Âkif Ersoy’u Anma Günü” ile “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” etkinlikleri kapsamında düzenlenen ortaokul öğrencileri arasında “Ezbere Şiir Okuma “, lise öğrencileri arasında “Resim Yapma ” ve üniversite öğrencileri arasında “Fotoğraf Çekme” yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

kirikkalede-dereceye-giren-ogrencilere-odul-1.jpg

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

İl Müftülüğü toplantı salonunda düzenlenen hediye programına İl Müftü Vekili Metin Arcaklıoğlu, İl Müftü Yardımcıları, İlçe Müftüleri, öğretmenler ve veliler katıldı.Düzenlenen programda gençlerle tek tek sohbet eden İl Müftü Vekili Arcaklıoğlu, katılımlarından dolayı dereceye giren öğrencilere, onlara destek veren ailelerine ve öğretmenlerine teşekkür etti. Akabinde dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi. Program çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x