Asayiş

Kırıkkale’de Skunk Ele Geçirildi

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordinasyonu ile sokak satıcılarının tespitine ve yakalanmasına yönelik önemli bir operasyona imza attı. Yapılan çalışmalar sonucunda 849 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinasyonu ile sokak satıcılarının tespitine ve yakalanmasına yönelik önemli bir operasyona imza attı. Yapılan çalışmalar sonucunda 849 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uzun süredir devam eden titiz takip ve istihbarat çalışmaları sonucunda sokak satıcılarının izini sürüyordu. Bu çalışmalar neticesinde belirlenen adrese yapılan operasyonla 849 adet sentetik ecza maddesi ele geçirildi.Operasyonda yakalanan şüpheli şahıs, gözaltına alınarak emniyete götürüldü.
Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadelenin kararlılıkla devam edeceğini vurguladı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü yetkilileri, toplumun huzur ve güvenliğini tehdit eden uyuşturucu madde satıcılarına karşı yürütülen mücadelenin kesintisiz süreceğini belirtti. Vatandaşların da bu konuda duyarlı olmaları ve şüpheli durumları ivedilikle emniyet birimlerine bildirmeleri gerektiği ifade edildi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x