Asayiş

KIRIKKALE’DE ŞOK UYGULAMASI: 14 ŞÜPHELİ YAKALANDI!

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de polis ekipleri kentin çeşitli noktalarında geniş çaplı asayiş, trafik ve narkotik uygulaması gerçekleştirdi. Şok Uygulamalar kapsamında, 5 bin 522 şahıs ve bin 595 araç sorgulandı.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği Şok uygulamalar kapsamında, asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilen 14 şüpheli yakalanarak işlem yapıldı. Aranan şahıslardan 1 şüphelinin 4 ayrı suçtan toplamda 22 yıl 3 ay kesinleşmiş cezasının olduğu anlaşıldı. Ekiplerce yapılan çalışmalarda 5 bin 522 şahıs ve bin 595 araç sorgulandı, aralarında çevreye rahatsızlık verdiği gerekçesiyle de 40 araca cezai işlem uygulandı. Ayrıca 1 adet Ruhsatsız Tabanca, 12 adet Fişek, 1 adet Bıçak, 9 adet Sentetik Ecza ele geçirildi. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, yaptıkları açıklamada suç ve suçlularla mücadelelerinin kesintisiz devam edeceğini vurguladılar. Kentin güvenliğini sağlamak ve halkın huzurunu temin etmek için benzeri operasyonların devam edeceği belirtildi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu