Genel

Kırıkkale’nin asayişi değerlendirildi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı Vali Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, vatandaşların huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına Kırıkkale genelinde alınan ve alınması planlanan güvenlik tedbirleri hakkındaki çalışmalar değerlendirildi.

Yapılan değerlendirmenin akabinde karşılıklı görüş alışverişi ile toplantı sona erdirildi. Toplantıya Mühimmat ve Garnizon Komutanı V. Bakım Albay Tolga Topbaşoğlu, Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Barış Cücen, İlçe Kaymakamları ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

Toplantının ardından Vali Makas ilçe kaymakamlarıyla bir araya gelerek İlçelerin ihtiyaçlarını, sorunlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirdi. Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda Vali Makas, ilçelerde yapımı devam eden ve planlanan kamu yatırımları hakkında ilçe kaymakamlarından bilgi aldı.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x