KırıkkaleSpor

Kırıkkale’nin göğsünü kabarttılar

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde düzenlenen Üniversitelerarası Futbol Bölgesel Lig müsabakalarında elde ettiği başarı ile bir üst lige çıkma müsabakalarına katılmaya hak kazanarak Kırıkkale’nin göğsünü kabartan Kırıkkale Üniversitesi Futbol Takımı, Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan’ı ziyaret etti.

REKTÖR ASLAN FUTBOLCULARI TEBRİK ETTİ

Rektörlük Senato Salonu’nda gerçekleşen buluşmaya Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Başalan ve Prof. Dr. Erol Yılmaz, Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Şevket Evci, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sinan Ayan, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Rüstem Orhan, Futbol Takımı Antrenörü Öğr. Gör. Yavuz Kürşat Güldal, Fakülte Sekreteri Ahmet Ferhat Çetinkaya ve öğrenciler katıldı. Öğrencileri tebrik eden Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, “Elde ettiğiniz başarı dolayısıyla çok mutlu oldum ancak sizlerin birlik ve beraberliği, kısa zamanda oluşturduğunuz takım ruhu beni daha da mutlu etti. Belirlediğiniz hedefe ulaşmak için hep birlikte çalıştınız. Genç yaşta bu kadar olgun davranmanız çok güzel bir şey. Mücadelenin üst düzeyde yaşandığı bir spor dalında birbirinize karşı tutkunuz, hocanıza karşı saygınız ve günümüzde unutulmaya başlayan kardeşlik hukukunu samimiyetle sürdürmeniz, beni en çok sevindiren şeyler oldu. Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda bu günleri güzel hatıralar olarak hatırlayacaksınız. Farklı şehir ve kültürlerden, Üniversitemizin farklı bölüm ve programlarından olmanıza rağmen böyle güzel bir birliktelik oluşturmuş olmanız, benim açımdan bugünkü toplantının amacına ulaştığını göstermektedir. İnşaallah bu birlikteliğiniz devam eder. Üniversitemizi bir aile gibi görüyoruz. Mutlu olduğumuz zamanlar olduğu gibi bazı problemlerle karşılaştığımız zamanlar da olabiliyor. Her ne olursa şunu bilmenizi isterim ki; hocalarınızın ve Üniversite yönetimi olarak bizlerin aklında öncelikle öğrencilerimiz vardır. Sizlere akademik, mesleki, sosyal ve kültürel anlamda en iyi imkanları sunmak ve sizleri en iyi şekilde geleceğe hazırlamaya gayret gösteriyoruz. Sizler gibi bütün öğrencilerimiz, hocalarına, ilgili birimlerin idari amirlerine ve Üniversite yönetimine şikayetlerini ve taleplerini her zaman iletebilirler. Üniversitemiz adına kazandığınız başarı için sizleri tebrik ediyorum. Başarılarınız artarak devam etmesini dilerim” diye konuştu

BAŞARILARIMIZ DEVAM EDECEK

Katılımcıların düşünce ve görüşlerini paylaştığı, samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Rektör Aslan, Üniversite yönetimi olarak sportif faaliyetlere, sporculara ellerinden gelen desteği vermeye çalıştıklarını ifade etti. Kırıkkale Üniversitesini temsil etmekten ve başarı kazanmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Antrenör Öğr. Gör. Yavuz Kürşat Güldal ve öğrenciler, destekleri ve nazik davetleri dolayısıyla Rektör Aslan’a, Üniversite ve Spor Bilimleri Fakültesi yönetimine teşekkür ederek ilerleyen süreçte daha büyük başarılar elde edeceklerine ilişkin inançlarını belirttiler. Rektör Aslan’ın sporculara hediye vermesi ile devam eden toplantı, toplu fotoğraf çektirilmesi ile sona erdi.
Haber: Yeliz Erdem

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu