KırıkkaleManşet

Kırıkkale’ye yatırım yapmak için acele edin

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

MİLLETVEKİLİ ABDULLAH ÖZTÜRK OSB’DE İNCELEMELERDE BULUNDU
Kırıkkale’ye yatırım yapmak için acele edin
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, altyapı çalışmaları devam eden Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) incelemelerde bulundu.

ÜLKENİN SAVUNMA SANAYİSİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
OSB Bölge Müdürü İbrahim Erol’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Öztürk,  yaptığı açıklamada Silah İhtisas OSB’nin ülkenin savunma sanayisi için çok önemli bir çalışma olduğunu söyledi. Milletvekili Öztürk, “Türk savunma sanayisini geliştirmek, yan sanayiyi güçlendirmek, dışa bağımlılığı azaltmak, istihdamı ve ihracatı artırmak, yüksek katma değerli ürün imal ederek ülke ekonomisine katkı sağlayan firmaları bir araya getirmeyi amaçlıyoruz”

ALT YAPI ÇALIŞMALARINDA SON NOKTA
“Savunma sanayisinin ülke için en önemli üretim alanlarından birisi olan Silah İhtisas OSB’de parsel tahsisi için ön talepler alınmaya devam ediyor. Altyapı çalışmaları son aşamaya geldi. Nisan ve Mayıs ayı gibi çalışmaların biteceğini öğrendik. 2017 yılı itibariyle bir talep patlaması bekliyoruz. Yatırımcılarımız, Kırıkkale’ye yatırım yapmak için acele etmeli” şeklinde konuştu.

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x