BahşiliBalışeyhÇelebiDeliceGüncelKarakeçiliKeskinKırıkkaleManşetSiyasetSulakyurtYahşihan

KIRIKKALE’Yİ ALT ÜST ETTİLER

Ak Parti Kırıkkale Milletvekilleri, Ramazan Can, Mehmet Demir ve Abdullah Öztürk, Kırıkkale’nin İlçe ve Beldelerinin tamamına giderek vatandaşlara hizmetlerini anlattılar. Ayrıca Vekiller vatandaşların ve ilçelerin sorunlarını da dinleyerek çözüm üretme sözü verdiler.
İLK GÜN BASIN TOPLANTISI
Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesi ile birlikte Kırıkkale’ye gelen Milletvekilleri, İl Başkanı, İl ve İlçe Belediye Başkanları ile birlikte basın toplantısı düzenlediler. Basın toplantısında Kırıkkale’ye yapılan yatırımlar anlatılırken, yapılacak olan projelerin durumları hakkında bilgi verdiler. Ayrıca FETÖ/PDY soruşturmaları hakkında bilgi veren vekiller, İlimizde yapılan Operasyonlar hakkında Emniyet ve Yargı ayağının çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini belirtirken, FETÖ üzerinden insanların birbirine karşı karalama kampanyaları başlatmasına tepki gösterdiler. Basın mensuplarının yönelttiği sorulara cevap veren vekiller FETÖ/PDY ile sonuna kadar mücadele edeceklerini söylediler.
TÜM İLÇELERE GİDİLDİ
Basın toplantısının ardından Yahşihan, Bahşılı, Hacılar, Karakeçili, Çelebi ve Keskin ilçelerini gezen Milletvekilleri, ilçe meydanlarında vatandaşlarla bir araya geldiler. İlçe Başkanlıkları ve Belediye Başkanlıklarını ziyaret eden vekiller ilçelere yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. İlçe meydanlarında toplanan vatandaşlarla bir araya gelen vekiller ilçelere yapılan yatırımları anlattılar. Vatandaşların sorunlarını dinleyen vekiller çözüm üretmek için söz verdiler. Ayrıca yapılacak olan yatırımların yanı sıra sulamalı tarım için çiftçilerin istekli olmasını istediler.
2.GÜN DİĞER İLÇELER
Vekiller 2. günde Delice, Çerikli, Balışeyh ve Sulakyurt İlçelerini ziyaret ettiler. Karalı ve Elmalı köylerinin ortak arazisinde ortaya çıkan Mozaik hakkında bilgi alan vekiller, inceleme yapmak için mozaiğin bulunduğu yere gittiler. Mozaik üzerinde arkeologların çalışmalarını inceleyen Vekiller, Kültür Turizmine katkı sağlayacak bu tarihi eserin Şehrimiz için çok önemli olduğunu söylediler. Oradan Sulakyurt İlçesine geçen heyet İlçe Binasında yapılan toplantının ardından ilçe meydanında vatandaşlarla bir araya geldiler. Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve baraj ile yol yapım çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Alana MHPli Belediye Başkanının da gelmesi ile birlik beraberlik vurgusu yapıldı. Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Vekillerin Sulakyurt’a gelmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti belirtirken, Belediye Başkanlığına davette bulundu. Vekiller de davete icabet ederek Sulakyurt Belediye Başkanlığını ziyaret ettiler.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı