Gündem

Kocamanlardan Saran’a Jest

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sulakyurt Ağaylı köyünde Kocaman ailesi tarafından yaptırılan konuk evine Sadettin Saran’ın adı verildi.

SADETTİN SARAN’IN ADI AĞAYLI KÖYÜ KONUK EVİNE VERİLDİ

Kırıkkaleli İş Adamları Ali Rıza Kocaman ve Halil Kocaman’ın destekleriyle Sulakyurt Ağaylı köyünde bulunan köy okulu restore edilerek konuk evine dönüştürüldü. Konuk evine Sulakyurt’a spor salonu yaptıran ve birçok desteklerde Kırıkkaleli hemşerimiz İş Adamı Sadettin Saran’ın ismi verildi.  Ağaylı Köyü Sadettin Saran Konu Evi için köyde açılış töreni düzenlendi. Açılışa MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, BAM Hakimi Celal Orak, Kırıkkaleli Hayırsever İşadamları; Sadettin Saran, Recep Uzelli, Ali Rıza Kocaman ve Halil Kocaman’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

BİZLERİ HER ZAMAN GURURLANDIRDI

Açılış sonrasında yaptığı konuşmasında Sadettin Saran’a Sulakyurt’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden iş adamı Ali Rıza Kocaman, “Konuklarımıza bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Sayın Sadettin Saran’ın memleketine olan destekleri bizleri her zaman gururlandırmıştır. Bizlerde Kocaman ailesi olarak köyümüze yaptırdığımız konuk evine kendisinin ismini vermeyi uygun gördük. Kendisine çok teşekkür ediyorum.”dedi. Açılışa katılan Sadettin Saran da Kocamanlar ailesi ve Ağaylılara teşekkür etti. Protokol konuşmalarının konuk evinin açılışı gerçekleştirildi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kurtuluş Lisesi Mezunlarından Hüseyin
Kurtuluş Lisesi Mezunlarından Hüseyin
7 Ekim 2018 21:11

Sayın Saran sizi bir Kirikkaleli olarak takdirediyorum , Fakat bir yanlısınız bizi cok uzdu. Ne dersen 60 yıllık babamızın ve bizim mezun oldugumuz okulumuzun Kurtuluş Lisemizin adını degistirmeyecektin, anilarimizi gecmisimizide sildin, yazik ettin be baskan KURTULUS LISESI 1966.

Başa dön tuşu
1
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx