Gündem

Türk Enerji-Sen Şubeye Yükseltildi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Türk Enerji-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulunun 7 Eylül 2018 tarih ve 1551 sayılı kararıyla Kırıkkale İl Temsilciliğinin şube seviyesine yükseltilmesine karar verildi. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Türk Enerji-Sen Kırıkkale (Anadolu Kızılırmak) Şube Başkanı İlker Mazılıgüney, “Kırıkkale merkezli olmak üzere Kırıkkale ve Çankırı il sınırları dâhilinde enerji, sanayi ve madencilik hizmet kolunda faaliyet göstermek üzere sendikamızın 20’nci şubesi olarak Anadolu Kızılırmak Şubesi kurulmuş olup kurucu şube başkanı olarak atanmış bulunmaktayım” dedi.

KIRIKKALE VE ÇANKIRI İLLERİNİ KAPSAYAN BİR ŞUBE

“İş kolumuza bağlı MKE, Sanayi Ticaret İl Müdürlüğü, KOSGEB, DSİ ve HES’lerde bulunan üyelerimize en iyi şekilde hizmet etmek için arkadaşlarımla birlikte çalışacağız” diyen Mazılıgüney, “Bana bu görevi layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Mustafa Tümer’e, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Çağlaroğlu, Osman Kılıç, Selamet Eryiğit ve Şuayip Deniz Demir’e, Ankara 1 No’lu Şube Başkanı Cihangir Hulusi Gök ve yönetim kurulu üyelerine ve gücümüzü aldığımız siz değerli üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım” şeklinde konuştu.

İLKEMİZ ÖNCE ÜLKEMİZ

Türk Enerji-Sen’in “İlkemiz önce ülkemiz” diyerek yola çıktığını ifade eden Türk Enerji-Sen Anadolu Kızılırmak Şube Başkanı Mazılıgüney, “Türkiye Sevdalılarının bir araya geldiği camiamızın Kırıkkale ve Çankırı illerimizde daha ileri gitmesi için, bayrağımızın en yüksek burca takılması için ben ve arkadaşlarım bizlere emanet edilen bu kutsal görevi en iyi şekilde yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu vesileyle, şubemizin Türkiye Kamu-Sen’e, ilimize, teşkilâtımıza hayırlara vesile olmasını temenni ederim” diye konuştu.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx