Manşet

Köstekli’den Genel Müdür Taşkın’a Ziyaret

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Genel Müdürlüğüne yeni atanan Ahmet Taşkın’ı Kırıkkale Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli ve yönetimi ziyaret etti.

TİCARET KONULARI ELE ALINDI
Genel Müdür Taşkın’ı Birlik Başkanı Köstekli’nin yanı sıra Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Adem Yurtdan, Kahveciler Odası Başkanı Adnan Çatalok, Oto Sanatkarlar ve Demirciler Odası Başkanı Murat Pehlivanlı, Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Yurtalan Eroğlu, Birlik Genel Sekreteri Ziya Köstekli ve Sicil Memuru İlker Kurnaz ziyaret etti. Görüşmede MKE tesislerinin yeniden canlandırılması ve ticaret konuları ele alındı.

MKE TESİSLERİ YENİDEN CANLANDIRILMALI
Birlik Başkanı Köstekli; “MKE Kurumu Fabrikaları ne kadar güçlü olursa Esnaf ve Sanatkârımızda o kadar güçlü olur. MKE Kurumu Esnaf ve Sanatkârımız için çok önemli. Yeniden canlandırılması için bize düşen görev ne ise yapmaya hazırız” dedi. Köstekli; yeni atanan MKE Genel Müdürü Ahmet Taşkın’a görevinde başarılar diledi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx