Keskin

KURUMLAR ARASI KOORDİNASYON ARTIYOR

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Keskin İlçesinde daha verimli hizmet edebilmek amacıyla kurumlar arasındaki işbirliği ve koordinasyonun artırılmasına yönelik başlatılan toplantılar devam ediyor. İlçede görev yapan kurum amirleri ile muhtarlar Keskin Kaymakamı Tunahan Çil’in öncülüğünde ve ilçe müftülüğünün ev sahipliğinde bir araya geldi.

HABER:TAHİR ERDEM

MİSAFİRLERE TAVSİYELERDE BULUNDU

Düzenlenen toplantıda Keskin İlçe Müftüsü Erol Kılıç, yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Keskin Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu hakkında misafirlere bilgi verdi. Hizmet binası ve kursun hizmete girmesinde katkısı olanlara teşekkür eden ilçe müftüsü Kılıç, bundan sonra da özellikle yatılı Kur’an Kursunun faaliyetlerinin devam edebilmesi için kurum amirleri ve muhtarlardan destek beklediğini ifade etti. İlçe Kaymakamı Tunahan Çil programın gerçekleşmesin de emeği geçen müftülük, personeli ve katılımcılara teşekkür ederek yatılı hafızlık Kur’an kursunun desteklenmesi hususunda misafirlere tavsiyelerde bulundu. Programa kurum amirleri ve muhtarların yanı sıra Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, il genel meclis üyesi ve din görevlileri katıldı.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu