2023 Milletvekilliği SeçimleriSiyaset

Memleketime hizmet için yola çıktım

AK Parti Kırıkkale eski Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, AK Parti’den Milletvekilliği aday adaylığını hafta içinde açıklayacak. Açıklamalarda bulunan Özaslan, “Sizden aldığım destekle, memleketime hizmet için yola çıktım” diye konuştu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Kırıkkale eski Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, AK Parti’den Milletvekilliği aday adaylığını hafta içinde açıklayacak. Açıklamalarda bulunan Özaslan, “Sizden aldığım destekle, memleketime hizmet için yola çıktım” diye konuştu.

RESMİ MÜRACAATINI BU HAFTA YAPACAK
14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği seçimi öncesi partilerde aday adaylık süreci başladı. Bu kapsamda AK Parti’den 28. Dönem Kırıkkale Milletvekili aday adayları da tek tek ortaya çıkıyor. AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, bu kez milletvekilliği aday adaylığı için kolları sıvadı. Hafta içi Perşembe günü saat 12.00’da aday adaylığı başvurusunu resmen açıklayacak olan Halil Özaslan, sosyal medya hesabından Kırıkkalelilere seslenerek, “Ömrümün en güzel yıllarında AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gönlümü vererek memleketimize hizmet etmek için gece gündüz demeden aşk ile koştum” ifadelerine yer verdi.

ŞANLA, ŞEREFLE VE AŞKLA GÖREV YAPTIM

Özaslan “12 yıldır birçok kademesinde gurur duyarak şanla, şerefle ve aşk ile görev yaptığım AK Parti Teşkilatı’mızda geleceğimizin mimarı, memleketimizin mihenk taşları olan genç kardeşlerimin güçlü sesi olmak için 16 Mart Perşembe günü saat 12.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan AK Parti İl Başkanlığı’mıza giderek, AK Parti Milletvekili Aday Adaylığımı açıklayacağımı değerli kamuoyuna saygılarımla bildiririm. Anadolu’nun incisi değerli Kırıkkaleli hemşehrilerimden ve değerli genç kardeşlerimden memleketimize hizmet etmek için çıkmış olduğum bu kutlu yolda dualarını ve desteklerini yürekten talep ediyorum. Değerli büyüklerimin bir evladı, genç kardeşlerimin abisi ve kardeşi olarak, Rabb’ imden çıkmış olduğum kutlu yolda başta ülkemize, şehrimize ve AK Parti Teşkilatımıza hayırlar getirmesini niyaz ediyorum” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Average
5 Based On 1
Subscribe
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kız kulesi
kız kulesi
16 Mart 2023 08:08

Mustafa KAPLAN seni partiden içeri sokmaz

Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x