Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Siyaset

Milli Savunma Komisyonu Üyeleri SSB’de

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Aralarında Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan’ın da bulunduğu TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri, Savunma Sanayii Başkanlığını (SSB) ziyaret ederek çalışmaları yerinde görme imkanı buldu.

HABER: YELİZ ERDEM

EKİPLERİMİZE KOLAYLIKLAR DİLİYORUZ

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar ve aralarında Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan’ın da bulunduğu TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri, Savunma Sanayii Başkanlığını (SSB) ziyaret etti. Ziyarette heyete Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün tarafından sunum yapıldı. Daha sonra bir konuşma yaparak SSB ekibine teşekkür eden Milli Savunma Komisyonu Başkanı Akar, Türk savunma sanayisinin önemli bir noktaya geldiğine işaret etti. Ziyaretle ilgili kendisine ait sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kırıkkale Milletvekili Kaplan, “TBMM Milli Savunma Komisyonu olarak Komisyon Başkanımız Hulusi Akar önderliğinde, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığına (SSB) ziyarette bulunduk. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Emniyet güçlerimiz, Milli İstihbarat Teşkilatımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte milletimizin bekası, güvenliği ve geleceği için var gücüyle gece gündüz demeden çalışan Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ekiplerimize kolaylıklar diliyoruz” şeklinde ifade etti.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu