GündemManşetSpor

‘Milli sporcular yetiştireceğiz’

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkaleli milli boksör İbrahim Solmaz, 20 yıllık tecrübesini boks severlerle paylaşacak.

‘ÖĞRENMEK İSTEYENE HER ZAMAN KAPIMIZ AÇIK’

Bankalar Caddesi Doruk İş merkezinde faaliyet gösteren Kayar Spor Merkezi’nde boks antrenörlüğü yapan Solmaz, amacının Kırıkkale gençliğinin kahvehane köşelerinde zaman geçirmesinin yerine, onlara boks sporunu sevdirerek milli sporcular yetiştirmek olduğunu ifade etti. Türkiye şampiyonluğunun yanı sıra uluslararası şampiyonalarda da birçok derece elde eden Solmaz, boks yaparken tek idealinin milli forma giymek olduğunu belirterek, “Onu da Allah nasip etti, birkaç kez giyindim. Şimdi amacım, genç kardeşlerimize boks sporunu sevdirerek onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve bu sporla birlikte gerek Türkiye’de, gerekse de tüm dünyada Kırıkkalemizi en iyi şekilde temsil etmelerini sağlamaktır. Şu anda genç kardeşimizle birlikte çalışmalarımız sürüyor. Bu sporu öğrenmek isteyen gençlerimiz için salonumuzun kapısı her zaman açık” dedi.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
özgür çalkan
özgür çalkan
1 Ocak 2014 02:02

Bu adamın kendine hayrı yok ki başkasına hayrı olsun arkadaş. Kırıkkale’de bütün ticari taksi duraklarından en az bir taksi bu adamdan illallah etmiş. Bir çok taksici bu adamdan korktuğu için bir şekilde bu adam taksiden iner inmez kaçmış. Bu adam kendi geleceğini düşünmüyor ki gençlerin geleceğini düşünsün. Alkol alıp gezen bir adam bu…

Başa dön tuşu