Manşet

MÜSİAD Başkanı Çetin güven tazeledi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kırıkkale Şubesi 6.Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yapılan genel kurulda mevcut başkan Ahmet Çetin güven tazeledi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kırıkkale Şubesi 6.Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yapılan genel kurulda mevcut başkan Ahmet Çetin güven tazeledi.

 

TEK LİSTE HALİNDE YAPILDI

MUSİAD Kırıkkale Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yapılan genel kurula MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Osman Çalışkan, Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı ve MÜSİAD Kırıkkale Şube üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Tek liste halinde yapılan genel kurulda mevcut başkan Ahmet Çetin güven tazeledi.

 

MÜSİAD’IN ÖNCELİĞİ TÜRKİYE’DİR

Genel Kurulda açıklamalarda bulunan Şube Başkanı Ahmet Çetin “MÜSİAD bir fikirdir, kural ve aksiyon topluluğudur. MÜSİAD’ın önceliği Türkiye’dir. MÜSİAD’ın önceliği İslam dünyasıdır. MÜSİAD’ın önceliği mazlum milletlerdir, insanlığın kurtuluşudur. Bu önceliklerimiz doğrultusunda, tekrar almış olduğumuz bayrağı daha ileriye taşımak için heyecanımız, azim ve kararlılığımız tamdır. Seçilen yönetimimiz ve tüm üyelerimiz ile birlikte Türkiye ve tüm insanlık için eserler bırakmak adına çalışmaya devam edeceğiz. Genel kurul sonucunda beni göreve tekrar layık gören MÜSİAD Kırıkkale Şube üyelerimize, Genel Başkanımız Mahmut Asmalı ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx