Gündem

“NİCE 100. YILLARA BASALIM PEDALLARA”

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü çerçevesinde bisiklet halk sürüşü etkinliği gerçekleştirildi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

 

HEDİYELER VERİLDİ

Devlet bahçeli bulvarında gerçekleşen etkinlikte farklı yaş gurubundan birçok insan eşlik etti, sonrasında bisiklet sürüşü kaymakamlık önünde sonlandı. “Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları” kapsamında Yahşihan Kaymakamlığı, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Nice 100. Yıllara Basalım Pedallara” Bisiklet Halk Sürüşü etkinliği ilçe halkı tarafından coşkulu katılımla gerçekleşti. Etkinlik sonunda katılımcılara kura çekilişleriyle hediyeler verildi. Yahşihan Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu konuşmasında “Cumhuriyet’imizin 100. yılını kutluyoruz. Cumhuriyet’imizi gelecek kuşaklara aktarmak zorundayız. Cumhuriyet’imizi nasıl kazandığımızı, Nasıl mücadele edip 100 yılı devirdiğimizi, genç kuşaklara aktarmak zorundayız. Bu faaliyete katılan Belediye Başkanı’mıza da çok teşekkür ediyorum. Kendisinin de etkinliğe katkıları var” ifadelerini kullandı.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu