AsayişGündem

OKUL ÇEVRELERİNDE GÜVENLİK UYGULAMASI YAPILDI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ara tatilin ardından yeniden eğitim ve öğretime başlayan okulların çevresinde Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü tarafından güvenlik uygulaması yapıldı. 56 okul ve çevresinde yapılan uygulamada her hangi olumsuz bir duruma rastlanılmadığı bildirildi.

HABER: YELİZ ERDEM 

OLUMSUZLUĞA RASTLANILMAMIŞTIR

Okullarda eğitim gören öğrencilerin daha güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim almalarını sağlamak amacıyla okul çevrelerinde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından uygulama gerçekleştirildi. Yapılan uygulamayla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi korumak ve güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlamak amacıyla, İlimiz Genelinde ekiplerimizce gerçekleştirilen uygulamada, toplam 56 okul ve çevresinde 647 Şahıs, 16 Metruk Bina, 7 İnternet Salonu, 4 Oyun Salonu, 8 Kahvehane/Kafe, 1 İddia/Ganyan bayii, 1 İçkili Yer, 9 Market/Büfe, 10 Park/Bahçe denetlenmiş, herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamıştır. Çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir” şeklinde ifade edildi.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu