Eğitim

Okul sporlarında bilek güreşi heycanı

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında düzenlenen Bilek Güreşi Genç A kız erkek müsabakaları, Yenimahalle ilçesinde bulunan Şehit Ramazan Akçadağ Spor Salonu'nda başladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında düzenlenen Bilek Güreşi Genç A kız erkek müsabakaları, Yenimahalle ilçesinde bulunan Şehit Ramazan Akçadağ Spor Salonu’nda başladı.

Bir 8 kişi, basketbol oynayan insanlar, voleybol oynayan insanlar ve yazı görseli olabilirHeyecan dolu müsabakalar, genç sporcuların güç, dayanıklılık ve yeteneklerini sergileme fırsatı sunuyor.3 gün sürecek olan müsabakalara katılan tüm genç sporculara başarılar diliyoruz. Bu organizasyon, gençlerin spor alanındaki potansiyellerini keşfetmelerine, rekabet etmelerine ve birbirleriyle dostluklarını pekiştirmelerine olanak tanıyor. Şehit Ramazan Akçadağ Spor Salonu’nda gerçekleşen bu etkinlik, gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlamanın yanı sıra spor kültürünü yayma amacını taşıyor.

Müsabakalara katılan tüm sporcuların gösterdiği performansın, centilmence geçen mücadelelerin ve sporun ruhuna uygun davranışların öne çıkmasını umuyoruz. Bu tür etkinlikler, gençlerin sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemelerini teşvik ederken, aynı zamanda sporda yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyan önemli bir platform sunmaktadır.

Bir 3 kişi, basketbol oynayan insanlar ve yazı görseli olabilir
Bir 11 kişi, voleybol oynayan insanlar ve basketbol oynayan insanlar görseli olabilir

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x