Sağlık

Op. Dr. Keskinkılıç Yaşam’da hasta kabulüne başladı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi kadrosuna yeni bir hekim daha katıldı. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Seyyid İsa Keskinkılıç Yaşam’da hasta kabulüne başladı.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Yaşam Hastanesi’nin hekim kadrosu yeni bir hekimle daha da güçlendi. Kadroya Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Seyyid İsa Keskinkılıç da katıldı. Yeni hekim hasta kabulüne başlarken, başarılı bir kariyere sahip olan Op. Dr. Keskinkılıç, uzmanı olduğu dalın bir çok alanında sağlık ve cerrahi hizmet veriyor.

2007-2014 yıllarında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisansını tamamlayan Op. Dr. Keskinkılıç, 2015-2020 yıllarında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı – Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. Temel Ortopedik Travma Eğitim Toplantısı, Minimal invaziv Osteosentez ve İleri Ortropedik Travma Eğitim Toğlantısı, Totbid Temel Bilimler ve Araştırma Okulu, Sivas Omuz Artroskopisi ve Artroplastisi Kadavra Kursu, AO Temel Travma Kursu, İstanbul GKD-PEV Kursu, 9. İntramedüller Çivileme Kursu, X. İleri Travma Kursu, Omuz Artroskopi Kadavra Kursuna katıldı.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak yer aldı. 2014 yılında Yozgat Sorgun Devlet Hastanesi- Acil Pratisyen Hekim, 2015-2020 yıllarında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı – Araştırma Görevlisi, 2021-2022 yıllarında Muş Varto Devlet Hastanesi – Uzman Doktor, 2022-2023 Karasu Devlet Hastanesi – Uzman Doktor olarak görev yaptı.

Şimdi Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesinde görev yapmaya ve hasta kabulüne başlayan Op. Dr. Keskinkılıç, hastalara uzmanı olduğu alanda hem teşhis ve hem de tedavi konusunda yardımcı olmayı sürdürüyor.

Hastaneden yapılan açıklamada, “Tecrübeli Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlarından Op. Dr. Seyyid İsa Keskinkılıç ailemize katılarak hasta kabulüne başladı. Kendisine, Kırıkkalemize ve Yaşam ailesine hoş geldin diyoruz. Ortopedi randevusu almak için 03182115000 nolu WhatsApp hattımıza randevu kelimesini mesaj olarak göndermeniz yeterlidir” bilgisi paylaşıldı.

 

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu