2023 Milletvekilliği SeçimleriSiyaset

Orhan Kılıç Yoğun Tempoda

İYİ Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Orhan Kılıç yoğun tempo çalışıyor. Gün içerisinde birkaç programda olmaya özen gösteren Kılıç 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve İyi Parti'ye oy istiyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İYİ Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Orhan Kılıç yoğun tempo çalışıyor. Gün içerisinde birkaç programda olmaya özen gösteren Kılıç 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve İyi Parti’ye oy istiyor. Kılıç yaptığı açıklamada bir günlük programını özetledi. “Bugün Delice’de değerli dostum Hüseyin Pekesen’e ait Bizim Usta Yapı Market’in açılışına katıldık. Burada işletme sahibine hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Ardından Kıymetli Hemşehrim Enes Uzel’in Annesi Döne Uzel’in vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulunduk. Geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası neticesinde hayatını kaybeden Avukat Döne Altınok için verilen yemeğe katılarak kardeşi Kudret Altınok’a tekrar taziyelerimizi ilettik. Delice’de son olarak doğduğum köy Baraklı’da bu yıl toprağa düşen her bir rahmet damlası için şükür duasına ve yemeğine katılım gösterdik. Ayrıca Kanal Siyaset ve TİVİ6’da canlı yayınlanan Seçime Doğru programda değerli gazeteci İbrahim Yaman’ın konuğu olduk.”

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x