Manşet

Özaslan’dan birlik iftarı

Bir dönem AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini yürüten Halil Özaslan görev süresi boyunca kader birliği yaptığı arkadaşlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Bir dönem AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini yürüten Halil Özaslan görev süresi boyunca kader birliği yaptığı arkadaşlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları eski İl Başkanı Halil Özaslan yol arkadaşları ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Birlik ve beraberlik örneğinin sergilendiği iftar yemeğinde AK Parti Gençlik Kolları eski Başkanı Halil ÖZASLAN;   “Değerli yol arkadaşlarım, hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. On bir ayın sultanı olan Ramazan ayında bizleri yeniden bir araya getiren Allah’ımıza hamdolsun. Rabb’ im lütfundan, rahmetinden, bereketlerinden ve rızkından bizlere bolca ihsan eyle. Ülkemizi ve milletimizi muhannete muhtaç etme. İstiklalimize ve istikbalimize göz dikenlere fırsat verme. Ey kalpleri çekip çeviren Rabb’ im fitne ve fesatlara karşı kalplerimizi koru. Tüm mazlumların umudu olan bu cennet vatanı ilelebet payidar eyle. Minarelerimizden ezanlarımızı susturma, semalarımızdan bayraklarımızı mahrum bırakma Allah’ım. Vatanımızın bekası milletimizin huzuru için mücadele edenleri sen koru. Rabb’ im tuttuğumuz oruçları kabul ve makbul eylesin inşAllah. Rabb’ im birliğimizi, beraberliğimizi ve gönül muhabbetimizi ilelebet daim kılsın inşAllah.”dedi. İftar programına çok yoğun bir katılımın olması ve Halil Özaslan Başkana olan yoğun ilgi ve alaka gözlerden kaçmadı. İftar sonrası çay ve ikramlar eşliğinde sohbet ve muhabbetler gece yarısına kadar devam etti.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x