Siyaset

Öztürk, Kamuoyunu Eksiksiz Bilgilendirme Konusunda Çabaları Takdire Şayandır

26. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla açıklama yaptı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

26. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla açıklama yaptı.

GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

10 Ocak Gazeteciler günü dolayısıyla açıklama yapan 26. dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk,  Halkın süratli, tarafsız, eksiksiz ve doğru haber akışıyla bilgilendirilmesi, çağdaş ve demokratik bir toplum olmanın vazgeçilmez şartlarından olduğunu ifade etti.

ÇOK ÖNEMLİ BİR MESLEĞİN UYGULAYICILARIDIR

Öztürk yaptığı açıklamada, “Habere ve bilgi kaynağına hızlıca ulaşma, elde ettiği bilgi ve haberleri kamuoyuna, okurlara ya da izleyicilere tarafsızca sunma işini üstlenen medya çalışanları, farkındalık, kamuoyu ve gündem oluşturabilme yönleriyle de çok önemli bir mesleğin uygulayıcılarıdır. Medya çalışanlarımızın, kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendirme konusundaki çabaları takdire şayandır. Şüphesiz bu zorlu görevi yerine getirirken, maddi – manevi birçok güçlükle karşılaşmakta, mesai kavramından uzak bu mesleği büyük özveri ve emek sarf ederek yürütmektedirler.” diye konuştu.

TÜM BASIN ÇALIŞANLARIMIZA SAĞLIK VE AFİYETLER DİLİYORUM

Öztürk,” Böylesine zor ve meşakkatli bir mesleğin mensubu olan yazılı ve görsel medya mensuplarımızın 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal eden gazetecilerimizi rahmetle yâd ediyor, tüm basın çalışanlarımıza sağlık ve afiyetler diliyorum.” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx