EğitimGündemManşet

Parmakla gösterilen çocuklar olmalısınız

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

SEVGİ AİLELERİNDE KALAN ÇOCUKLARA CAFE DE PETRA’DA KARNE ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından, Sevgi Evlerinde kalan çocuklara Cafe De Petra’da karne şenliği düzenlendi.

 

DERSLERİNİZE İYİ ÇALIŞIN

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından, Sevgi Evlerinde kalan çocuklara yönelik Cafe De Petra’da gerçekleştirilen karne şenlikte, konuşan Vali Haktankaçmaz, “Biz elimizden geldiği kadar okul içerisinde de sizlerle bir arada olmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız sizler için böyle güzel bir program organize etmişler. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. Çalışmanın her zaman güzel sonuçlar vereceğini ifade eden Vali Haktankaçmaz, “Hepinizden başarılar bekliyoruz. Sizlerin okulda parmakla gösterilen başarılı öğrenciler olmanız bizim için yegâne gurur kaynağı. Sizden başka bir beklentimiz yok. Derslerinize iyi çalışın, hayata iyi hazırlanın ”ifadelerine yer verdi.

 

BİSİKLET HEDİYE ETTİLER

Konuşmasının ardından Vali Haktankaçmaz, takdirname alan İsmail Çöllü adlı öğrenciye bisiklet hediye ederken, diğer başarılı öğrencilerin karne ve hediyeleri de protokol üyeleri tarafından verildi. Karne ve hediye dağıtımının ardından Vali Haktankaçmaz, öğrencilerle birlikte yaş pasta kesti. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sevgi Evlerinde kalan öğrencilere yönelik etkinliklerinin sonuncusunun Elmadağ Kayak Merkezinde gerçekleşeceği ifade edildi. Karne Şenliğine Vali Haktankaçmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Hatice Uğurlu, Sevgi Evi anneleri ve öğrenciler katıldı.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x