Manşet

PMYO’da Mezuniyet Sevinci

Kırıkkale Polis Meslek Yüksekokulunu başarıyla tamamlayan 463 aday mezun oldu. Kırıkkale Polis Meslek Yüksekokulunda (PMYO) 463 polis adayı için mezuniyet töreni düzenlendi. 19. Dönem mezuniyet ve yemin töreni büyük bir coşkuya sahne oldu. 463 mezun veren Polis Meslek Yüksek Okulu'nda adayların aileleri duygu dolu anlar yaşadılar.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Polis Meslek Yüksekokulunu başarıyla tamamlayan 463 aday mezun oldu. Kırıkkale Polis Meslek Yüksekokulunda (PMYO) 463 polis adayı için mezuniyet töreni düzenlendi. 19. Dönem mezuniyet ve yemin töreni büyük bir coşkuya sahne oldu. 463 mezun veren Polis Meslek Yüksek Okulu’nda adayların aileleri duygu dolu anlar yaşadılar.

GENİŞ KATILIM

Vali Vekili Sait Ahmet Kurnaz, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Yahşihan Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Mustafa Evren Yoğurtcu ve mezun adayların aileleri Kırıkkale Polis Meslek Yüksekokulu’nun 19. Dönem mezuniyet ve yemin törenine katıldı.

KEPLER FIRLATILDI

Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Mustafa Evren Yoğurtcu,  ailelerin heyecanını yürekten paylaştığını belirterek, gençlerin artık zalimlerin ve hainlerin korktuğu, mazlumların ve mağdurların ise arkalarından dua ettiği yiğitler olduğunu vurguladı. Mezun polislerin, ülkenin geleceğinin huzuru ve teminatı olduğunu dile getiren Yoğurtcu, pırıl pırıl evlatları yetiştiren ve devletine hizmet etmeye adayan velilere de teşekkür etti. Programın sonunda mezun olan adaylar keplerini havaya fırlattı.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x