GündemKırıkkaleManşet

SADET PARTİSİNİN İL EMNİYET MÜDÜRÜ ZİYARETİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

 

Kırıkkale Saadet Partisi İl Yönetimi, Kırıkkale’ye yeni atanan  İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’yu makamında ziyaret etti.

 

Kırıkkale Saadet Partisi İl Yönetimi, Bakanlar kurulu kararı ile İl Emniyet Müdürlerin tayın ve atanma kararnamesinde, Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Hasan Onarın başka bir ile atanmasıyla, Kırıkkale atanan  İl Emniyet Müdürü  Mahmut Çorumlu ya hayırlı olsuna gelen yönetim, Emniyet müdürüne yeni görevinde başarılar dilediler. Emniyet Müdürlüğü makamında gerçekleşen  sohbette,  Kırıkkale Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Vurgun ,Kırıkkale’nin huzurlu bir şehir olduğunu  şu günlerde gündemde olan FETO  nun15 Temmuz darbe girişimi ve halkımızın darbe karşısındaki dik duruşu ile darbenin önlenişi konuşuldu.

Türkiye’nin oldukça hassas bir süreçten geçtiğine işaret eden Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Vurgun, karanlık güçlerin terör yoluyla ülke üzerindeki emellerine ulaşmaya çalıştıklarını ancak Türk milleti olarak buna asla müsaade etmeyeceklerini vurguladı. Vurgun, “Bütün bu alçak saldırılara, bu kanlı pusulara karşı en büyük güvencemiz yine emniyet güçlerimizin cesareti ve askerlerimizin cesareti ve milletimizin yürekliliği vatan sevgisidir.

El ele, omuz omuza hep beraber bu dış güçlerin oyununu hesaplarını kıracağız. Türkiye’nin birlik ve beraberliğe büyük ihtiyacı var. Sözlerinin ardından Vatandaş olarak ta her zaman güvenlik güçlerimizin yanındayız mesajını verdi.

Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’da ziyarete icap eden misafirlerine teşekkür etti. Başta Kırıkkale’mizin huzuru için bir dizi programlar ve çalışmalarımız oluyor . Bu ülke bizim, bizim huzur ve refaha ihtiyacımız var siyasilerimiz Bürokratlarımız halkımız ülke menfaatlerinde tek yumruk olmalı, olduğumuzda bir gerçek ki oynanan oyunu halkımız bertaraf etti. Siz siyasilerimizle her zaman iyi diyalog içerisinde olacağız. Sizlerin bizlere de yardımcı olacaksınız bizlerde sizlere hizmetler sunacağız. Konuşmaların ardından Emniyet müdürü gelen heyetle toplu resim çektirdi.

Haber .ARİF ÇAKIROĞLU

 

 

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x