Asayiş

SANAL DEVRİYELER SUÇULARA NEFES ALDIRMADI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de polis ekipleri kentin çeşitli noktalarında geniş çaplı Asayiş ve Siber Suçlarla Mücadele uygulaması gerçekleştirdi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

Asayiş ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlükleri ekiplerince koordineli yürütülen çalışmada, İnternet üzerinde sosyal medya platformlarında, umuma açık olarak yapılan paylaşımlar üzerinde ifa edilen sanal devriye faaliyetlerinde; şüpheli şahısların kişisel sosyal medya hesabından yapılan suç unsuru olabileceği değerlendirilen paylaşımlara ilişkin tespit edilen 2 şüpheli şahsın adreslerinde, işyerlerinde ve otolarında ilgili birimlerce yapılan aramalarda; 1 adet ruhsatlı tabanca,  1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet kuru sıkı tabanca, 10 adet fişek ele geçirildi. Şüpheli şahıslar hakkında gerekli adli ve idari işlem başlatıldı. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, yaptıkları açıklamada suç ve suçlularla mücadelelerinin kesintisiz devam edeceğini vurguladılar. Kentin güvenliğini sağlamak ve halkın huzurunu temin etmek için benzeri operasyonların devam edeceği belirtildi.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu