Eğitim

Saran Grup 60 çocuğu İstanbul’da ağırladı

Saran Grup, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği çerçevesinde geleneği bozmayarak Kırıkkale ve Hakkari’den gelen 60 çocuğu İstanbul’da ağırladı.

 

İSTANBUL’UN TARİHİ VE KÜLTÜREL YERLERİ GEZDİRİLDİ

Türkiye’nin bir çok ilinde eğitim ve spor alanlarında yaptığı yatırımlarla ve sorumluluk projeleriyle bilinen Kırıkkaleli İş Adamı Sadettin Saran, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında geleneği bozmayarak Kırıkkale ve Hakkari’den gelen 60 çocuğu İstanbul’da ağırladı. Bu yıl 19’uncusunu gerçekleştirilen 23 Nisan etkinliğinde çocuklara üç günlük gezi programı kapsamında İstanbul’un tarihi ve kültürel yerler gezdirildi.

 

ASLA PES ETMEYİN!

Çocuklarla bir araya gelen Saran Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran tavsiyelerde bulunarak, “Asla pes etmeyin. Ne zaman kaybedersiniz; düştüğünüzde değil; hatta yenildiğinizde de değil; pes ettiğinizde kaybedersiniz! Hayal kurun, hedef belirleyin. Hayallerinizin peşinden koşun. Başarısızlık geçicidir ama başarısızlığın getirdiği tecrübe ile elde edilen başarı kalıcıdır. Eğitim hayatınızı sadece bilgi edinmek, bazı şeyleri öğrenmekten ibaret görmeyin. Asıl eğitim nasıl düşüneceğinizi, aklınızı nasıl kullanacağınızı öğrenmektir. İş hayatında işinize de asıl bu yarar. En önemlisi, Atatürkçü gençler olun” dedi. Etkinlik sonrasında öğrencilerin her birine Fenerbahçe forması hediye edildi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı