Kırıkkale

Şehit ailelerinden düğün polisi projesine tem destek

Vatan için Can Verenler Derneği Başkanı Mümtaz Torunlu, yönetim kurulu üyeleri ve şehit aileleri Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’yu makamında ziyaret ederek başlattıkları ‘Düğün Polisi’ uygulamasına desteklerini bildirdi.

VATANDAŞLARIMIZ DUYARLI OLSUN

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğünün düğünlerde havaya rastgele silah atılmasına son vermek amacıyla başlatmış olduğu ‘Düğün Polisi’ uygulaması toplumun her kesiminden destek almaya devam ediyor. İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’yu ziyaret eden Vatan için Can Verenler Derneği Başkanı Mümtaz Torunlu, yönetim kurulu üyeleri ve şehit aileleri düğün polisi projesine desteklerini dile getirdi. Müdür Çorumlu, düğünlerde silah atılmaması konusunda vatandaşların daha duyarlı olmasını beklediklerini söyledi.

PROJEYİ DESTEKLİYORUZ

Düğün sevinçlerinin silah atımıyla üzüntüye dönüşmemesi gerektiğini, bu konuda emniyet müdürlüğünün başlatmış olduğu projeyi desteklediklerini söyleyen Başkan Torunlu “Vatan için can verenler derneği olarak Valimiz ve müdürümüzün katkılarıyla başlatılan düğünlerde silah atımını engelleme projesini destekliyoruz. Şehit Ailelerimiz de her zaman Sayın müdürümüzün yanında olmuştur. Bu kampanyada da Sayın müdürümüzü göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı tebrik ediyoruz. Havaya rast gele silah atımıyla Düğün sevinçlerimiz üzüntüye dönüşmesin. Bizler de şehit aileleri olarak projeyi desteklediğimizi ortaya koymak için bugün buradayız. Her kesimin bu konuda duyarlı olmasını bekliyoruz” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı