Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Gündem

Şehit ailelerinin sorunları Öztürk’e iletildi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Vatan İçin Can Verenler Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mümtaz Torunlu ve yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ü ziyaret ederek taleplerini ilettiler.

HABER: YAKUP ÖZCAN

BU KONUDA MAĞDUR OLDU

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekilimiz Halil Öztürk’e gerçekleştirdiğimiz ziyarette şehit ailelerimizin sorunlarını ve dertlerini bizzat kendisine ilettik. Şehit ailelerimizin en önemli sorunlarından bir tanesi madalya konusu. Evli olan şehitlerimizin madalyaları eşlerine verildi. Babaları ise bu konuda mağdur oldu. Su mağduriyetin giderilmesi noktasında TBMM’de bulunan tüm milletvekillerimizin desteğini bekliyoruz. Kırıkkale Milletvekilimiz Halil Öztürk’e konuyu ileterek desteğini beklediğimizi bildirdik. Sayın vekilimiz de konuyla yakından ilgileneceğini, her zaman şehit ailelerimizin yanında olduğunu, madalya konusunu mecliste gündeme getireceğini ve çözümü noktasında adımlar atacaklarını söyledi. Biz de sayın vekilimize bu yakın ilgi ve misafirperverliğinden dolayı Şehit Ailelerimiz adına ve şahsım adına çok çok teşekkür ederim” şeklinde ifade etti.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu