Gündem

Şehitlerimiz, Türk Milletinin onuru, şerefi ve gururudur

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Aile ziyaretleri kapsamında Şehit Ailelerini ziyaret eden Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas Şehit P. Uzm. Çvş. Emre Ceylan ve Şehit J.Asb.Üçvş. Nihat Akbulut’un ailelerini ziyaret etti.

HABER: TAHİR ERDEM

Gerçekleşen ziyaretler kapsamında ilk olarak Şehit P.Uzm.Çvş. Emre Ceylan’ın ailesini evinde ziyaret eden Vali Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, şehidimizin babası Murat Ceylan ve annesi Zarife Ceylan ile bir süre görüşerek, taleplerini dinlediler. Vali Makas eşi ile birlikte şehidimizin babası KOAH hastası Murat Ceylan’a acil şifalar dilediler.

Daha sonra Şehit J.Asb. Üçvş. Nihat Akbulut’un baba ocağını ziyaret eden Vali Makas ve Eşi Elif Makas, şehidimizin babası Yaşar Akbulut ve annesi Fikriye Akbulut ile görüştüler.

Ziyaretlerinden şehitlerimizin aileleri ile yakından ilgilenen ve onların sıcak yüreklerine dokunan Vali  Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, tüm Şehitlerimiz için dua ettiler.

Devletin, vatanın bölünmez bütünlüğü için şahadet şerbeti içmiş şehitlerin emanetlerine sahip çıktığını belirten Vali Makas, ”Şehit ailelerimizin acılarını paylaşıyoruz. Tüm şehitlerimizden Allah razı olsun. Ülkenin birlik ve bütünlüğüne, barış ve kardeşliğine kast eden terör odakları, amaçlarına asla ulaşamayacaklar. Şehitlerimiz, Türk Milletinin onuru, şerefi ve gururudur. ” dedi.

Şehit aileleri ise devletin kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını söyleyerek, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

 

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu