Delice

Sezer, Delice’de İncelemelerde Bulundu

Vali Yunus Sezer, Delice ilçesine bağlı köylerde yapım çalışmaları devam eden ve tamamlanan bazı yollarda incelemelerde bulundu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Vali Yunus Sezer, Delice ilçesine bağlı köylerde yapım çalışmaları devam eden ve tamamlanan bazı yollarda incelemelerde bulundu.

YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI

Vali Sezer’e incelemeleri sırasında; Vali Yardımcısı Ömer Ulu, Delice Kaymakam Muhammet Burak Akkoz, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan eşlik etti.İlk olarak kilit parke yol çalışmaları tamamlanan Büyükafşar ve Küçükafşar köy içi yolları ile Küçükafşar köyünde tadilat çalışmalarına başlanılacak olan Cemevinde incelemelerde bulunan Vali Sezer, vatandaşlarla da bir araya gelerek istek, talep ve sorunlarını dinledi. Daha sonra ilçeye bağlı Kavak, Çatallıhamisbeyli, Meşeyayla ve İmirli grup köy yolunda devam eden beton yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Sezer, çalışmalarla ilgili olarak yetkililerden bilgi aldı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x