SporYaşam

TDV gençlik ve gönüllülük kampı düzenlendi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın, Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Manisa Şehzadeler kamp alanında düzenlenen “Gençlik ve Gönüllülük Kampı”, Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdürü İzani Turan, 15 farklı ilden gelen 150 genç gönüllünün katılımıyla yapıldı.

HABER: YELİZ ERDEM

GÜZEL HATIRALAR BİRİKTİRECEKSİNİZ

Türkiye Diyanet Vakfı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen Gençlik ve Gönüllülük Kampı Manisa’da gerçekleştirildi. Kampa 15 farklı ilden genç gönüllüler katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından açılış konuşmasını gerçekleştiren Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdürü İzani Turan, “İnanıyorum ki bu kamp, hayatınızın her safhasında hatıralarınızda yer alacak bir kamp olacak, güzel hatıralar biriktireceksiniz. Burada birçok şeyi birlikte yaşayacaksınız ve burada yaşadığınız her an çok değerli olacak, bu nedenle geçirdiğiniz vaktin tadını çıkarın. Türkiye Diyanet Vakfı olarak gençlik çalışmalarına çok önem verdiklerini belirten Turan, bu tür faaliyetlerin gençlerin birlik ve beraberliği, sosyal, kültürel ve kişisel gelişimleri açısından çok kıymetli olduğunu ve bu tür organizasyonları gerçekleştirmeye devam edeceklerini ifade etti. TDV Gönüllüsü olan genç katılımcılara Türkiye Diyanet Vakfı faaliyetleri, gönüllülük ve gençlik çalışmalarının anlatılmasıyla devam eden kamp; matrak, geleneksel okçuluk, langırt, futbol etkinlikleri ile Kudüs gecesinin düzenlenmesi ve kamp ateşinin yakılmasının ardından sona erdi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu