Yaşam

Tekbıyıkoğlu, Görevi Başındaki Personelin Yeni Yılını Kutladı

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve beraberindekiler, görevi başındaki personelin yeni yılını tebrik etti.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve beraberindekiler, görevi başındaki personelin yeni yılını tebrik etti.

3 BEBEĞE ALTIN TAKTI
İlk olarak 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret eden Tekbıyıkoğlu ve beraberindekiler, personelle sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tekbıyıkoğlu ve beraberindekiler, ardından Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne geçerek İtfaiye Müdürü Tuncay Bulut’tan bilgi alarak personelin yeni yılını kutladı. Daha sonra Kırıkkale-Ankara kara yolu kontrol noktasındaki polis ve jandarma ekiplerini ziyaret eden protokol üyeleri ekiplerin yeni yılını kutladı. Protokol mensupları personele tatlı ikramında bulundu. Tekbıyıkoğlu ve Saygılı son olarak Yüksek İhtisas Hastanesini ziyaret ederek yeni doğan 3 bebeğe altın taktı, hastane çalışanlarına ve burada tedavi gören hastalara karanfil verdi.

2023’TE TÜRKİYE’NİN GÜCÜNÜN ARTARAK DEVAM ETMESİ TEMENNİSİNDE BULUNDU
Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Tekbıyıkoğlu, bugün görevi başındaki personeli ziyaret ederek yeni yıllarını tebrik ettiklerini söyledi. Tekbıyıkoğlu, yılbaşı dolayısıyla hem emniyet hem de jandarmanın sorumluluk bölgelerinde her türlü tedbiri aldığını belirterek bugünü problemsiz bir şekilde atlatmayı planladıklarını dile getirdi. Başkan Saygılı da 2023’te Türkiye’nin gücünün artarak devam etmesi temennisinde bulunarak yeni yılın tüm İslam alemine huzur, mutluluk, bereket ve sağlık getirmesini diledi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx