Yaşam

Tombak Başkan İle Yola Devam

Kırıkkale Sanatçılar, Müzisyenler ve Şairler Derneği (SAM-DER) Ocak ayında yapılan olağan genel kurulun da Erol Tombak yeniden başkan seçildi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Sanatçılar, Müzisyenler ve Şairler Derneği (SAM-DER) Ocak ayında yapılan olağan genel kurulun da Erol Tombak yeniden başkan seçildi.

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM

Ocak ayında yapılan olağan genel kurulun da, Dernek üyelerinin, imza çoğunluğu sağlanarak, başkanlık seçimi yapıldı. Tombak, dernek üyelerinin çoğunluğunun oylarını alarak, yeni yönetimi ile birlikte, yola devam dedi. Önceki yönetimdeki arkadaşlarımla beraber, bu zamana kadar, birçok projelerde birlikte olduk, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni seçilen yönetimdeki arkadaşlar ile kaldığımız yerden, yolumuza devam edeceğiz. Geleneksel hale gelen, Kırıkkale bozlak konserlerimizi, devam ettireceğiz. Her zaman olduğu gibi, dernek üyelerimiz yanlarındayız ve haklarını savunmaya devam edeceğiz dedi.

YÖNETİM KURULU

Başkan: Erol Tombak, Başkan Yrd: Ersoy Savaş, Başkan Yrd. Ali Arslan, Genel Sekreter: Ömer Türkoğlu, Muhasip: Benzer Şahin, AR-GE: Serkan Akdemir, Konser ve Festival Sorumlusu: Fuzat Özok ve İbrahim Aras, Basın ve Halkla İlişkiler: Erdal Geyikçi, Denetim Kurulu Başkanı: Ali İhsan Akkaya, Üyeler: Ahmet Özkılıç, Mustafa Dede Aktaş.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x