Kırıkkale

TSO’da İnsan Kaynakları Eğitimi

Kırıkkale TSO ve Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile gerçekleşen eğitim seminerinde katılımcılara İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili kapsamlı bilgiler verildi.

TÜM İŞLETMELERİN ODAĞINDA İNSAN VAR

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası üye eğitim faaliyetleri kapsamında Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile düzenlenen eğitim seminerinde katılımcılara İnsan Kaynakları Yönetimi hakkında kapsamlı bilgiler verildi. TSO Konferans salonunda düzenlenen toplantıda katılımcılara İnsan Kaynaklarının tanımı, etki alanları gibi konularda bilgi veren İnsan Kaynakları Uzmanı Ufuk Okan Güvendiren, üretim, satış, hizmet alanlarında faaliyet gösteren tüm işletmelerin odağında insan olduğuna dikkat çekti.

İNSAN KAYNAKLARI EN KİLİT NOKTADA

İşletmelerin amacının dolaylı yolda bile olsa insanlara hizmet olduğunu, bu amaca ulaşmak için yapılan tüm işlerin kaynağında da insanın bulunduğunu ifade eden Güvendiren iş hayatında en kilit noktada İnsan Kaynaklarının bulunduğunu söyledi. Gün boyu devam eden eğitimde katılımcılara performans yönetimi, iş analizi, değerlendirme, ücret yönetimi, iş analizinin tanımı, iş değerlendirme, ödüllendirme, personel seçme ve yerleştirme, mülakatlar, iş hukuku ve SGK uygulamaları, primler, personel özlük işleri gibi başlıklar altında detaylı bilgiler verildi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı