SiyasetYahşihan

TÜRKYILMAZ “4,5 YILDA 175 DEV PROJE”

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Kırıkkale’de görev yapan basın mensupları bir araya geldi. Başkan Türkyılmaz, basın mensuplarına 4,5 yılda yapmış olduğu 175 dev projeyi anlatarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

HABER: YELİZ ERDEM

 

TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİ

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, istişare ve değerlendirme toplantıları kapsamında Kırıkkale’de bulunan basın mensupları ile bir araya geldi. Yahşihan’a yaptıkları projeleri anlatan Türkyılmaz, tavsiye ve önerilere de kulak verdi. 4,5 yılda yapmış olduğu 175 projeyi tek tek sunum ile anlattı. Başkan Türkyılmaz yaptığı konuşmasında, “İlimizde görev yapan siz kıymetli basın mensuplarımız başımızın tacıdır. Sizlerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyuyorum. Sizlerle istişare etmemiz ve vatandaşlarımızın düşüncelerini bizlere aktarmaları son derece önemlidir. Sizlere bu anlamda teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel ve yaşanılabilir bir Yahşihan’ımız için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. 4,5 yılda özellikle altyapı olmak üzere dev yatırımlar yaptık. İmam Buhari Taziye Evi, İtfaiye Binası, Hayvan Barınağı, Su depoları, Kedi Köyü, Evcil Hayvan Mezarlığı ve bunun gibi saymakla bitmeyen 175 proje yapmışız” dedi. Günün sonunda toplantıya katılan tüm basın mensuplarına Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla Türk Bayrağı hediye etti.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu