Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Siyaset

Ulusoy Belediye halka hizmet edecek

Kırıkkale Belediye Başkan adayı Harun Ulusoy, şehir içi trafiğinde yaşanan aksamalara neden olan ve araç sahipleri için bir yük haline gelen Elektronik Denetleme Sistemi (EDS) uygulamasının sorumluluklarını azaltacaklarını açıkladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkan adayı Harun Ulusoy, şehir içi trafiğinde yaşanan aksamalara neden olan ve araç sahipleri için bir yük haline gelen Elektronik Denetleme Sistemi (EDS) uygulamasının sorumluluklarını azaltacaklarını açıkladı.

Kırıkkale Belediye Başkan adayı Harun Ulusoy, şehir içi trafiğindeki aksamaları ve araç sahiplerinin EDS cezalarıyla karşılaşma endişesini gidermeye yönelik önemli adımlar attıklarını duyurdu. Ulusoy, ASELSAN ile yapılan protokolün şartlarını gözden geçirerek belediye sorumluluklarını azaltacaklarını belirtti.

ULUSOY: “BELEDİYE HALKA HİZMET EDECEK”

Ulusoy’un ifadelerine göre, EDS uygulamasından kaynaklanan cezaların vatandaşlar üzerindeki etkisini azaltmak için belediye yönetimi olarak sorumluluklarını yeniden değerlendireceklerini dile getirdi. Bunun yanı sıra, belediyenin halka hizmet etme anlayışını güçlendireceklerini vurgulayan Ulusoy, “Bizim yönetimimizde halk belediyeye değil, belediye halka hizmet edecek” şeklinde konuştu.
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'EDS CEZALARINI TARİHE GÖMÜYORUZ DS 70 50 1 HARUN Kkklusay Cusan Kırıkkale Belediye Başkan Adayı E' görseli olabilir

EDS UYGULAMASININ SORUMLULUKLARINI AZALTACAĞIZ

Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy:” Şehir içi trafiğinde aksamalara neden olan, araç kullanan vatandaşlarımıza kesilen cezalarla büyük bir yük haline gelen EDS uygulamasının sorumluluklarını azaltacağız. ASELSAN ile yapılan protokolün şartlarında revizeye giderek Belediye sorumluluklarını sizin cebinize uzanan bir el olmaktan çıkaracağız. Bizim yönetimimizde halk belediyeye değil, belediye halka hizmet edecek” ifadelerini kullandı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x