GündemKırıkkale

Vali Makas’tan esnaf ziyareti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, esnaf ve vatandaş ziyaretleri kapsamında il merkezinde bulunan Kızılkanat İş Merkezi’ndeki esnafları ziyaret etti. Esnaflarla bir süre sohbet eden Vali Makas, esnafların işleriyle ilgili bilgi aldı ve hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

SORUN VE TALEPLERİNİ ALDI

Fırsat buldukça esnaf ziyaretinde bulunan Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, şehir merkezindeki Kızılkanat İş Merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Esnafların en büyük sorunlarının arasında artan maliyetler ve durgunluk olduğunu belirten Vali Makas, sorunların çözümü için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi. Esnaflar, Vali Makas’ın ziyaretinden memnun olduklarını dile getirerek, kendisine teşekkür ettiler.

ESNAFLARIMIZ EKONOMİNİN CAN DAMARLARIDIR

Vali Makas, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, esnafların toplumun önemli bir kesimini oluşturduğunu belirterek, “Esnaflarımız, günlük hayat içerisinde halkın nabzını tutan, ekonominin can damarlarıdır. Esnaflarımızın sorunlarını dinlemek ve çözüm noktasında gerekli çalışmaları yapmak için her zaman hazırız” dedi. Vali Makas, esnaflara hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulundu.
HABER: Yeliz erdem

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu