Yahşihan

Yahşihan Belediyesi’nden Yiğit Hamza’ya destek

SMA Tip-1 hastası olan Kırıkkaleli Yiğit Hamza Demir’e destek olmak amacıyla kermes düzenlendi. Kermes, Yahşihan Belediyesi önderliğinde, gönüllü vatandaşların da katkılarıyla gerçekleştirildi. Kırıkkale Üniversitesi B kapısı önünde yapılan kermese katılım yüksek oldu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

SMA Tip-1 hastası olan Kırıkkaleli Yiğit Hamza Demir’e destek olmak amacıyla kermes düzenlendi.

Kermes, Yahşihan Belediyesi önderliğinde, gönüllü vatandaşların da katkılarıyla gerçekleştirildi. Kırıkkale Üniversitesi B kapısı önünde yapılan kermese katılım yüksek oldu.

YARDIM İÇİN HERKES YARIŞTI

SMA Tip-1 hastası minik Yiğit Hamza için düzenlenen kermeste yardımsever vatandaşların stantta sunmuş olduğu atıştırmalık ürünler satışa sunuldu. Büyük rağbet gören ürünlere vatandaşların yoğun ilgisi ve desteği büyüktü.Kermesin tüm gelirleri SMA hastası minik Yiğit Hamza’nın tedavi masrafları için açılan hesaba yatırılacak.

yahsihan-belediyesinden-yigit-hamzaya-destek-2.jpg

 

DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK

Katılımın yüksek olmasından memnun olduğunu belirten Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, “Güzel evladımız Yiğit Hamza’nın sağlığı için çok katkılar yapılıyor.

yahsihan-belediyesinden-yigit-hamzaya-destek-4.jpg

Bizler de bu katkıların sonuç vermesi ve Yiğit Hamza’mızın hayatına güzel bir şekilde devam etmesi için burada gönüllülerimizle beraber kermes açtık. İnşallah bundan sonraki süreçte de desteklerimiz devam edecek.”

SAĞLIĞINA KAVUŞACAK

“Ben buradan bütün hemşehrilerime çağrıda bulunuyorum. Gelin Yiğit Hamza’yı hep birlikte yaşatalım. Bütün çabamız, duamız Yiğit Hamza’mızın sağlığına kavuşması için yürütülen kampanyanın başarıya ulaşmasıdır.

yahsihan-belediyesinden-yigit-hamzaya-destek-10.jpg

Gönlü zengin, yardımsever hemşehrilerimize ve desteği olan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi. Katılımcılar, bu etkinlikle hem Yiğit Hamza Demir’e destek olmanın hem de toplum dayanışmasının bir örneğini sergilemenin gururunu yaşadılar.

yahsihan-belediyesinden-yigit-hamzaya-destek-12.jpg

 

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x