Manşet

Başkan Ahmet Önal, gençlerle buluştu

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkale Tarihi Evleri içerisinde bulunan Gençlik Merkezi'ni ziyaret etti. Burada gençlerle bir araya gelen Önal, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkale Tarihi Evleri içerisinde bulunan Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Burada gençlerle bir araya gelen Önal, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

GEREKLİ ÇALIŞMALARI BAŞLA

Kırıkkale’nin her alanında sorun ve taleplerin giderilmesi amacıyla çalışmalarını yürüten Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkale Tarihi Evleri içerisinde bulunan Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti.

baskan-ahmet-onal-genclerle-bulustu-2.jpg

Burada gençlerle bir araya gelen Önal, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Önal, “Kırıkkale Evleri’nde bulunan belediyemizin Gençlik Merkezi’ni ziyaret ettik. Öğrencilerimizin taleplerini dinledik, sorunların çözümü için gerekli çalışmaları başlattık” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x