Yahşihan

Yahşihan’da Onca Borca Rağmen Hizmete Devam

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un görevi devralmasıyla, geçmiş dönemde bitirilmemiş ve bozulmalara uğramış yolların yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un görevi devralmasıyla, geçmiş dönemde bitirilmemiş ve bozulmalara uğramış yolların yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

TÜM YOLLAR YAPILACAK

İlçenin ulaşım ağında bulunan birçok yolda çalışmalarını sürdüren Yahşihan Belediyesi ekipleri çalışmalarını hızlandırdı. Bir önceki dönemde altyapı çalışmalarından sonra bitirilemeyen yollar Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un görevi devralmasından sonra tüm hızıyla devam ediyor.Üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu Yenişehir Mahallesi ve merkez mahallelerde yol, kilit taşı ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bu çalışmaların yanı sıra farklı noktalarda bakım ve onarım çalışmalarına da sürdürüyor.

YOĞUN ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur yapmış olduğu açıklamasında, “İlçemizin her yerindeyiz ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz Görevi devraldıktan sonra kollarımızı sıvadık ve hiç durmadan çalışmalarımıza devam ettik.Güzel ilçemiz Yahşihan’ın yolları o kadar kötü durumda ki bu konuda vatandaşlarımızdan sürekli şikâyetler alıyoruz. Hem Yahşihan merkezde hem de ilçemizin diğer mahallelerinden yollarımızı tamamlamak için yoğun çalışma gerçekleştiriyoruz.

BORÇLARA RAĞMEN HİZMETE DEVAM EDİYORUZ
Bir yandan icralık belediyenin borçlarıyla uğraşıyor, bir yandan da hizmet odaklı belediyecilik anlayışımız ile yol yapım çalışmalarımıza ilçemiz genelinde eş zamanlı olarak devam ediyoruz. İlçe genelinde daha önce girilmemiş olan her yerde tüm yollarımızı yaparak daha yaşanılır bir ilçe için tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımız devam edecek.” İfadelerini kullandı. Yahşihan Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren ilçe sakinleri, yarım kalan yolların yapılmasını sağlayan Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’a teşekkürlerini ilettiler.
yahsihanda-hummali-calisma-basladi4.jpg

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x