Yahşihan

Yahşihan’da Yenişehir’in Yolları Yapılıyor

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un talimatlarıyla, Kırıkkale Üniversitesi’nin bulunduğu Yenişehir Mahallesi’nde geçmiş dönemde bitirilmemiş ve bozulmalara uğramış yolların yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un talimatlarıyla, Kırıkkale Üniversitesi’nin bulunduğu Yenişehir Mahallesi’nde geçmiş dönemde bitirilmemiş ve bozulmalara uğramış yolların yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

ÖĞRENCİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

İlçenin ulaşım ağında bulunan birçok yolda çalışmalarını sürdüren Yahşihan Belediyesi ekipleri çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bir önceki dönemde altyapı çalışmalarından sonra bitirilemeyen yollar Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur’un görevi devralmasından sonra tüm hızıyla devam ediyor.

yahsihanda-yenisehirin-yollari-yapiliyor-2.jpg

Üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu Yenişehir Mahallesinde başlayan yol çalışmaları özellikle öğrencilerin yüzünü güldürüyor.”

SORUNLARI ÇÖZÜLMÜŞ BİR İLÇE OLACAK

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur yapmış olduğu açıklamasında, “Belediyeyi devraldığımızda sadece borçlardan değil yollardan da çok sıkıntılar çektik. 3 aylık süre içerisinde hem merkez mahallelerimizde hem de Yenişehir mahallemizde yollarımızı yapmak için yoğun çaba sarf ediyoruz.

yahsihanda-yenisehirin-yollari-yapiliyor-4.jpg

Güzel ilçemiz Yahşihan’ın yolları o kadar kötü durumdaydı ki bu konuda vatandaşlarımızdan sürekli şikâyetler aldık. Bizlerde vatandaşlarımızın taleplerini dinleyerek en hızlı şekilde yollarımızı yapmaya devam ediyoruz. İlçe genelinde daha önce girilmemiş olan her yerde tüm yollarımızı yaparak daha yaşanılır bir ilçe için tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımız devam edecek” dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x