2019 Belediye SeçimleriYahşihan

Yahşihanlılardan Başkan Sungur’a tam destek

AK Parti Yahşihan Belediye Başkan Adayı Ahmet Sungur’un seçim bürosu Yahşihan halkının akınına uğruyor. Gün boyunca seçim bürosunda seçmenini ağırlayan Belediye Başkan Adayı Sungur, ‘Yahşihan bize, biz Yahşihan’a emanetiz’ dedi.

 

DESTEKLERİNİ İFADE EDİYORLAR

AK Parti Yahşihan Belediye Başkanı aynı zamanda partisi tarafından 3’ncü kez aday gösterilen Ahmet Sungur’un seçim bürosu dolup taşıyor. Seçim bürosuna ziyarete gelenler AK Parti’nin adayı Ahmet Sungur’a tam destek verdiklerini dile getiriyorlar. İlçe ve çevre köylerden sevenlerinin seçim bürosuna akın ettiği Ahmet Sungur burada kendisini ziyarete gelenlerle yakından ilgileniyor.

 

SORUNLARI BERABER ÇÖZECEĞİZ

Seçim büromuzda sık sık vatandaşlarla bir araya gelerek toplantılar yaptıklarını dile getiren Başkan Sungur, “Yine ev ve iş yeri ziyaretleri yaparak vatandaşlarımızın ayağına gidiyor sorunlarını yerinde dinliyoruz. Bizler, halkımızın sorunlarını beraber çözmek için söz verdik. Bu yüzden bizi tanıyor güveniyorlar. Bizleri yalnız bırakmayan ve destekleyen tüm ziyaretçilerimize ve halkımıza teşekkür ederim” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı