Keskin

Yıldırım’a destek ziyareti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ak Parti eski il Başkanı Mürsel Akçay ve yönetim kurulu üyeleri ile MÜİSAD Başkanı Murat Kaplan Keskin ilçesine bir ziyaret gerçekleştirerek Ak Parti Keskin Belediye Başkan adayı Dede Yıldırım’ın seçim çalışmalarına destek verdi.

SEÇİM ÇALIŞMALARI

Keskin ilçesinde 2 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Belediye Başkanlığı seçimi için çalışmalar devam ederken, ilçe ziyaretçi akınına uğruyor. Özellikle iftar sonrasında ilçe merkezi büyük bir hareketliliğe sahne olurken, siyasi kulislerde hızlanmış durumda. 2 Haziran’da gerçekleşecek seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Keskin Belediye Başkan adayı Dede Yıldırım’a Ak Parti eski il Başkanı Mürsel Akçay ve yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe üyeleri ile MÜİSAD Başkanı Murat Kaplan’dan destek ziyareti geldi.

YILDIRIM VE PARTİMİZİN YANINDAYIZ

Yıldırım’ın seçim çalışmalarına katılan tecrübeli siyasetçiler, ilçe halkından A-k Parti adayı Yıldırım’a destek istedi. Yıldırım’a çalışmalarında başarılar dileyen eski Başkan Akçay “Mevlam çıktığı yolda mahcup etmesin Allah yar ve yardımcısı olsun. Adayımız Dede Yıldırım ve partimizin yanındayız. AK Parti olarak Millete hizmet yolunda çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet sunmaya, geleceğe taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı