ManşetSiyaset

MHP İle Kırıkkale’nin Beka Sorunu Yok

MHP İLE KIRKKALE’NİN BEKA SORUNU YOK
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Avukat Halil Öztürk, çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Cadde cadde sokak sokak seçim çalışmalarını sürdüren Öztürk hem vatandaşların taleplerini dinliyor hemde partisinin seçim vaatlerini anlatıyor.

CADDE CADDE SOKAK SOKAK
Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Avukat Halil Öztürk, seçim çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Hergün farklı bir bölgede seçim çalışmalarnıı sürdüren hem vatandaşların taleplerini dinliyor hemde partisinin seçim vaatlerini anlatıyor. Gündüz vakitlerinde mahallelerde çalışmalarını sürdüren Öztürk iftardan sonra da diğer Milletvekili adayları Avukat Murat Abalı ve Doktor Ömer Dedebali ile seçim bürosunu ziyaret eden vatandaşlarla biraraya geliyor. Milliyetçi Hareket Partisinin Türkiye’nin sigortası olduğunu vurgulayan Öztürk, partisinin sadece seçim döneminde sahada olmadığını ifade etti. Öztürk, Milliyetçi Hareket Partili siyasiler olarak her zaman sahada ve vatandaşlarla iç içe olduğundan gerek Türkiye’nin gerekse Kırıkkale’nin sorunlarını bildiklerini dile getirdi.

KIRIKKALE İÇİN KAYGILAR TAŞIYORUZ
Milliyetçi Hareket Partisi ile ne Türkiye’nin nede Kırıkkale’nin beka sorunu olmadığını belirten Öztürk, geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından açıklanan seçim beyannamesinde yer alan seçim vaatlerinin ayakları yere basan vaatler olduğunun altını çizdi. Türkiye’nin, Kırıkkale’nin sorunlarını bildiklerini ve her vatandaşın içinde taşıdığı kaygıları, kendi içlerinde taşıdılklarını belirten Öztürk, “Partili olmaktan yana bir vatandaş olarak Kırıkkalemizin geleceği için kaygılar taşıyor bir siyasi olarak şehrimizin geleceğiiçin planlar yapıp projeler hazırlıyoruz. Bugüne kadar hiçbir karşılık beklemeksizin şehrimize hizmet ettik bugünden sonra da hiçbir karşılık beklemeden hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı