Siyaset

Altınışık ,Kırıkkale Hak Ettiği Yere Gelecek

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İyi Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Bülent Altınışık, hafta sonunda Kaletepe ve Bahçelievler Mahallesinde bulunan pazarları ziyaret etti. Pazar esnafları ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya gelen Altınışık, vatandaşların taleplerini dinledi. Altınışık, Pazar ziyaretinde hem AKP’yi eleştirdi hem de İYİ Parti’nin projelerini anlattı.

Altınışık ,Kırıkkale Hak Ettiği Yere Gelecek - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri24 Haziran genel seçimlerinde Türkiye’nin sandık başına gitmesine 27 gün kalırken İYİ Parti Milletvekili Adayı Bülent Altınışık hafta sonunda Kaletepe ve Bahçelievler mahallelerinde bulunan mahalle pazarlarını ziyaret etti. Pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Altınışık, esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi. Vatandaşlara İYİ Parti’nin projelerini anlatarak desteklerini isteyen Altınışık, AKP’yi eleştirdi. İYİ Parti ile hem Türkiye’nin hem de Kırıkkale’nin iyi olacağını dile getiren Altınışık, “Kırıkkale 16 yıllık tek parti iktidarı ile alamadığı her şeyi İYİ Parti ile alacak. Türkiye büyüyecek, Kırıkkale büyüyecek. İYİ Parti ile Kırıkkale her alanda hak ettiği yere gelecek. İYİ Parti Kırıkkale’nin sorunlarının çözüme kavuştuğu adres olacak” dedi.

Altınışık ,Kırıkkale Hak Ettiği Yere Gelecek - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale HaberleriTürkiye’de 16 yıldır tek başına iktidar olan partinin Kırıkkale’ye hiçbir şey vermediğini belirten Altınışık, “Bunlar birbirleri ile çıkar çatışmasına girmekten şehre katkı sağlamayı unuttular. Şu anda bile Kırıkkale’ye nasıl fayda sağlayıp nasıl şehrimizi iyileştirip geliştirmeyi planlayacakları yerde birbirlerine çelme takmaya çalışıyorlar. İşte 16 yıldır Kırıkkale’nin karşı karşıya geldiği kader bu. Biz şehrimizi geliştirmek için göreve talibiz. 16 yıldır Kırıkkale’den yetki alan ancak karşılığında Kırıkkale’ye hiçbir şey katamayan siyasetçilerin karşısında, milletimizden aldığımız yetkiyi bütün sınırlarına kadar Kırıkkale için kullanmayı vaad ediyoruz” şeklinde konuştu. Altınışık, Pazar ziyaretleri gerçekleştirdiği Kaletepe ve Bahçelievler mahallelerinde mahalle toplantıları da gerçekleştirdi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx